0
اپلیکیشن Copilot برای IOS منتشر شد

شرکت مایکروسافت پس از عرضه نسخه اندروید اپلیکیشن Copilot، نسخه‌های iOS و iPadOS آن را در دسترس کاربران قرار داد که درحقیقت همان بینگ با تغییر نام تجاری است.

 

اپلیکیشن دستیار هوش مصنوعی کوپایلت (Copilot) در حال حاضر از طریق اپ استور برای کاربران آیفون و آیپد عرضه شده است. این برنامه از دستیار هوش مصنوعی شرکت مایکروسافت که از مدل هوش مصنوعی GPT-4 بهره می‌برد استفاده خواهد کرد.

به لطف مدل هوش مصنوعی DALL-E3، اپلیکیشن کوپایلت همچنین قادر است که از دستورات متنی کاربر تصاویر جدیدی تولید کند.

غول فناوری آمریکایی اعلام کرده که دستیار متنی کوپایلت از مدل‌های هوش مصنوعی DALL-E3 و GPT-4 برخوردار است که پاسخ‌های دقیق و پیچیده را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این هوش مصنوعی همچنین از توصیفات متنی تصاویر بدیع و تازه‌ای را تولید می‌کند.

در ماه می سال جاری میلادی، شرکت OpenAI نیز برنامه اختصاصی ChatGPT را برای آیفون عرضه کرد. حالا کوپایلت نیز یک ابزار جایگزین جدید برای دسترسی به فناوری ChatGPT محسوب می‌شود.

در نهایت باید اشاره کرد که این برنامه به طور رایگان از فروشگاه اپ استور برای هر دو دستگاه آیفون و آیپد و فروشگاه پلی استور برای دستگاه های اندروید قابل دانلود است. همچنین شایان ذکر است که نسخه آیپد کوپایلت به وسیله Mac App Store در مک‌های مجهز به اپل سیلیکون نیز قابل نصب است.

ادمین سایت وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *